FESTA PANORAMA

Hotel, který tvoří šestipatrová budova, se nachází na útesu na promenádě nového Nessebaru. Disponuje prostornými pokoji s běžným vybavením. Personál hodnotí většina hostů dobře, ke konci sezony už pracovní nasazení není tak velké.
Názory na stravu se liší, většina lidí shledává bufety dostatečně rozmanité i ochucené, ale jídlo bývá pouze vlažné až studené.
Na nejbližší pláž se dostanete cca po 300 metrech, ta se však hostům moc nelíbí, je kamenitá, špinavá, naplavuje se sem odpad, někdy to až zapáchá. Lehátka a slunečníky se zde platí, ale je tu i veřejná neplacená část. Ke Slunečnímu pobřeží s písčitou pěknou pláží vhodnou i pro děti a s postupným vstupem dojdete po cca 20 minutách. U bazénu jsou lehátka i slunečníky zdarma. Podložky na lehátka jsou podle mnohých hostů roztrhané a poničené.
Pracuje zde animační tým, mimo hlavní sezonu v omezeném počtu, tak někomu přijde zábava nedostatečná. Při chladném počasí je voda v bazénu studená a nepřitápí se.
Před hotelem najdete autobusovou zastávku, ze které jezdí autobusy do všech směrů. Do starého Nessebaru můžete využít též dopravu turistickým vláčkem. Pěšky se tam dostanete během 20 minut. Wifi zdarma na recepci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>