FANTASIA DE LUXE

Starší, ale čistý a zachovalý hotel se nachází asi 5 km od městečka Kusadasi. Pokoje jsou útulně zařízené a vybavené vším potřebným. Personál milý a ochotný.
Stravování poskytuje jako all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná, kromě hlavní restaurace jsou k dispozici ještě tři tematické.
Pláž je zde uměle vybudovaná a pokrývá ji písek. Vstup do moře je pouze po schůdcích a z mola. Lehátka a slunečníky zdarma.
O zábavu se stará animační tým, večer se pořádají různá vystoupení. Dále tu najdete běžné sportovní vybavení a také školu potápění nebo možnost surfování.
Hotel leží u hlavní silnice, je odtud dobré spojení do Kusadasi. Tam najdete množství obchůdků a možností zábavy. Po několika minutách také narazíte na velký bazar.
Dovolená strávená zde je vhodná pro všechny věkové kategorie, najdete tu jak klid, tak aktivní zábavu. Pouze lidé s pohybovým omezením by si měli pobyt rozmyslet, neboť se tu pohybujete po množství schodů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>