EVRIKA BEACH CLUB HOTEL

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a čtyř vedlejších budov. Je již starší, ale postupně se rekonstruuje. Ubytování nabízí v prostorných čistých pokojích vybavených vším potřebným. Zaměstnanci se chovají mile a vstřícně.
V oblasti stravy jsou hosté spokojeni, nabídka je pestrá a chutná. Kromě hlavní restaurace je možnost se po předchozí rezervaci jít najíst do některé ze třech tematických restaurací v areálu. Ty, co rádi vyspávají, jistě potěší možnost pozdních snídaní.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem je oddělena pouze promenádou. Lehátek a slunečníků zde stojí k dispozici dostatek a využívat je hosté mohou zdarma.
Zábavu zajišťuje animační tým, dále je zde k dispozici aqua park se skluzavkami a další možnosti sportovního vyžití. Večery můžete trávit v živém centru s bohatými možnostmi zábavy a nákupů. To začíná již pár kroků od hotelu.
Dovolená prožitá zde uspokojí téměř všechny kategorie návštěvníků, včetně těch náročnějších.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>