ESPERIDES BEACH

Resort se nachází na pláži ve vzdálenosti 3 km od letoviska Faliraki. Skládá se z hlavní a dvou vedlejších budov. Disponuje příjemně zařízenými pokoji. Zaměstnanci jsou ochotní a vstřícní.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Pestrostí i chuťově hostům vyhovuje. Pro děti je celý den k dispozici zmrzlina.
Písečná pláž s oblázky leží před hotelem, lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.
Hotel nabízí pestrý celodenní animační program včetně česky mluvících animátorů. Zábavu tu najdou všichni od dětí až po seniory. V hotelu najdete také mnoho možností sportovního vyžití. Hosté mohou navštívit wellness centrum u sousedního hotelu Esperos Palace. Na večer jsou připravena různá vystoupení a jednou týdně se pořádá řecký večer. Na pláži se provozují vodní sporty.
Supermarket je součástí hotelu. Autobusová zastávka, ze které se dostanete do Faliraki nebo Rhodos Town stojí před hotelem. Do Faliraki se dá dojít též pěšky pohodlnou cestou. Pár metrů od hotelu najdete známý aquapark.
Hotel je vhodný převážně pro rodiny s dětmi, na které se tu těší a nabízejí jim mnoho aktivit. Najdou se však i klidná místa, kde si člověk ničím nerušen odpočine.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>