ESPERANTO

Hotel se nachází na klidnějším místě na okraji Slunečného pobřeží, nedaleko Nessebaru. Ubytování nabízí v pokojích o standardní velikosti i vybavení. Především koberce by potřebovaly vyčistit nebo lépe vyměnit. Personál je z velké části milý a vstřícný.
Hotel nabízí několik stravovacích programů, vždy formou bufetů. Jídlo hodnotí hosté různě. Pro ty, kteří rádi jedí každý den jinde a ochutnávají v různých restauracích je vhodné rezervovat si pouze snídani a na ostatní chody vyrazit za příznivé ceny do restaurací a občerstvení v okolí.
Písečná pláž leží ve vzdálenosti asi 100 metrů přístup na ni vede mezi dunami. Vybrat si můžete neplacenou veřejnou část nebo placenou s lehátky a slunečníky za poměrně vysoký poplatek. Bazén by měl podle hostů být větší.
Animační programy zde neprobíhají, zabavit se dá při vodních sportech na pláži. Za návštěvu stojí Nessebar i Slunečné pobřeží. Po celé oblasti se dá výhodně přepravovat místními autobusy.
Hotel je vhodný spíše pro nenáročné klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>