EPHESIA

Hotel leží na pláži asi 8 km od střediska Kusadasi. Ubytování nabízí v pěkných pokojích, které prošly v roce 2010 rekonstrukcí. Personál je milý.
Stravování nabízí jako all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná, někteří by uvítali více místních specialit. V restauraci by mohlo být více personálu, někdy při plné obsazenosti nestíhají. Po předchozí rezervaci je možné jednou za pobyt navštívit italskou a la carte.
Pláž leží před hotelem, je čistá, písčitá, s pozvolným vstupem a dostatkem lehátek. Z pláže můžete dohlédnout až na řecký ostrov Samos.
Na hotelu se konají animační programy i večerní představení. Mají tu též fitness. Je možné navštívit turecké lázně nebo zajít na masáž.
V okolí najdete možnosti nakupování, lepší výběr je pak v Kusadasi nebo ostatních větších letoviscích, kam se dostanete místní dopravou.
Hotel je celkem oblíbený a vhodný pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>