ELEON GRAND RESORT

Celkem nový hotelový resort se nachází na klidném místě asi 2,5 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z hlavní budovy a několika dalších nízkých budov rozmístěných po celém areálu. Ubytování nabízí v moderně vybavených pokojích. Personál je milý a snaží se.
Stravování probíhá v programu all inclusive. Většina hostů je s nabídkou a rozmanitostí spokojena. Někteří však zmiňují, že se připravuje málo řecké kuchyně.
Před hotelem se nachází malá a úzká pláž, na vstupu do moře jsou kameny a obuv do vody je zde nutností. Prostory k lenošení na lehátku jsou též v olivovém háji, kde poskytují přírodní stín stromy. Lehátka jsou zdarma, brzy po ránu bývají rezervovaná.
Během den na hotelu působí animační tým, jeho programy jsou podle hostů jednoduché a moc je neoslovily. Hudba, která je doprovází, je hlučná a hraje do pozdních hodin. K dispozici je i fitness, podle hostů jsou přístroje ve špatném, částečně až nebezpečném stavu. Dále tu najdete klasické možnosti sportovního vyžití. Jsou tu čtyři bazény, jeden z nich s několika skluzavkami, které jsou vhodné i pro odrostlejší.
V blízkém okolí nic k vidění není, do Tsilivi se můžete dostat pěšky nebo si nechat zavolat taxi. Doporučuje se pronájem automobilu.
Hotel podle některých hostů v posledním roce rozšířil svou kapacitu, tak je zde více pokojů a lidí, ale tím pádem zároveň méně místa v restauraci. Jezdí sem převážně rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>