ELENA

Hotel leží na klidnějším místě v letovisku Zlaté Písky. Disponuje prostornými čistými pokoji. Zaměstnanci jsou celkem milí, ale hosté doporučují používat pro cenné věci trezor, některým prý zmizely nějaké drobnosti. Úklid se omezuje spíše na výměnu ručníků a vynešení odpadků, vysáto v pokojích nebývá.
Strava se podává ve formě all inclusive. Něco k snědku a pití je k dispozici v podstatě po 24 hodin. Strava hostům chutná a přijde jim dostatečně bohatá a rozmanitá a výběr nápojů je také uspokojuje.
Dlouhá, široká písečná pláž leží ve vzdálenosti 400 metrů, lehátka a slunečníky za poplatek.
Pořádají se zde animační programy, sportovní vyžití si člověk také najde. Za zábavou do centra je to nějakých 500 metrů, zde se nachází řada obchodů, barů a diskoték.
Hotel je díky své klidnější poloze vhodný i pro prožití odpočinkovější dovolené a ne pouze pro mladé, jako většina hotelů v této lokalitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>