ELEA BEACH

Hotel se nachází u pláže ve městečku Dassia. Ubytování nabízí pokojích, které postupně procházejí renovací. Jsou účelně vybaveny, najdete v nich i mini ledničku. Vše se snaží udržovat čisté, personál je milý.
Stravování si můžete vybrat v různých programech od snídaně k all inclusive. S rozmanitostí i chuťově jsou hosté spokojeni, najdou zde mnoho místních specialit. I když přijdete později, je bufet doplněný.
Pláž leží přímo před hotelem, pokrývá ji hrubší písek a oblázky. Je poměrně úzká. Lehátka a slunečníky za poplatek. U hotelu je též bazén s mořskou vodou.
Pořádají se zde animační programy denní i večerní. Ze sportovních nabídek zde můžete využít tenisové kurty, stolní tenis nebo vodní sporty.
Do centra městečka Dassia dojdete během několika minut a najdete zde obchody, taverny, půjčovny, lékárnu i místní cestovní kanceláře, které nabízejí různé výlety po ostrově a okolí. Autobusová zastávka, ze které jezdí několikrát denně autobus do hlavního města, stojí kousek od hotelu.
Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>