EL PHISTONE RESORT

Resort umístěný ve velmi hezkém areálu se nachází u vlastní písčité pláže. Nabízí ubytování v hezkých pokojích, čistotě není co vytknout. Personál je ochotný a snaživý, většina drobností je hned vyřešena.
Stravování je na dobré úrovni, je zaměřeno spíše na italskou kuchyni. Jednou za týden se pořádá večer v rybí restauraci. Hosté upozorňují, že balená voda není v ceně AI, musí se dokoupit. Poté se může do lahví čepovat voda z volně stojících barelů.
Pláž je hezká a čistá, ale moře se svažuje velmi pozvolně, téměř není možnost si zde zaplavat. Jelikož se jde po korálovém podloží, jsou vhodné boty do vody. Molo pro snadnější přístup není dokončeno. Dále se nachází korál, ale kvůli povětrnostním podmínkám není mnohdy možné šnorchlování a ani vstup do moře. Hotel však několikrát denně vypravuje zdarma autobus na pláž Abu Dabbab, kde jsou možnosti koupání i šnorchlování u jednoho z nejhezčích korálů v oblasti. Jízda trvá do deseti minut.
Jelikož většinu návštěvníků tvoří Italové, je tomu přizpůsobena i zábava, veškeré animační programy se odehrávají v italštině a návštěvníci z ostatních zemí se cítí poněkud izolováni. V nabídce jsou dále klasické aktivity, vyskytuje se kritika na zastaralé přístroje v posilovně.
V areálu hotelu je několik krámků, jejich ceny jsou však dost přemrštěné. Jinak jen poušť. Ubytování je vhodné pro odpočinkovou dovolenou a ocení jej zájemci o zkoumání podmořského života.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>