EL MOURADI DJERBA MENZEL

Resort se nachází u pláže a hosty ubytovává v hlavní budově nebo bungalovech. Pokoje jsou prostorné, čisté a vybavené vším potřebným. Personál je milý a snaží se, občas se ale nějaká výjimka najde.
Se stravou jsou hosté velmi spokojeni, v nabídce je od všeho něco a není možné si nevybrat. Stále je k dispozici mnoho různě upravené i syrové zeleniny, mnoho druhů masa, nechybí ani mořské plody.
Pláž je čistá, s jemným pískem, nejhezčí část je vlevo. Na vstupu se vyskytují kameny. Přístup do vody je možný také přes molo. Někdy moře přinese řasy, ale to nebývá často a pracovníci se je snaží brzy odstranit.
Nabídka sportovního vyžití a jiné zábavy je poměrně rozmanitá, nikdo by se neměl nudit. Animační tým se také snaží, aby hostům čas příjemně utíkal a bavili se u toho. Poblíž se nacházejí malé obchůdky a kamkoliv dál se lze dostat výhodným taxi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>