EL BOUSTEN

Hotel leží u pláže asi 5 km od města Hammamet. Pokoje hodnotí hosté jako příšerné, se starým opotřebovaným nábytkem, špínou a plísní a podivným zápachem. Personál jim přijde znuděný a bez zájmu, za bakšiš trochu milejší.
Stravování nabízí jako all inclusive. Rozmanitost nabídky hosty moc nenadchla, kvalitativně také nic moc, mnoho hostů mělo zdravotní potíže. Někteří jsou však spokojení. Problémy bývají s nedostatkem a čistotou nádobí i stolů. Svačiny mezi hlavními jídly spíš nejsou, nebo jsou jen velmi krátkou dobu.
Pláž je to jediné, co hosté hodnotí vesměs kladně. Je prostorná, čistá, s jemným pískem a svažuje se pozvolna. Lehátka a slunečníky zdarma.
Probíhá zde animační program, který je hlučný, nezáživný, a stále stejný. Běžné sportovní nabídky jako tenis, stolní tenis nebo volejbal.
V okolí najdete nákupní možnosti i restaurace. Do větších měst se dá výhodně dopravit taxíky.
Hotel je vhodný pro velmi nenáročné hosty, kteří jedou převážně kvůli hezkému moři a až tak jim nezáleží na ubytování a stravě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>