EFTALIA VILLAGE

Areál se nachází v rozlehlé zahradě a tvoří jej 12 budov, ve kterých je cca po třiceti pokojích. Ty jsou standardně vybaveny. V celém areálu se neustále uklízí, zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
V oblasti gastronomie jsou hosté spokojeni, strava je pestrá a chutná, číšníci milí. Během pobytu je možné po předchozí rezervaci navštívit jednu ze čtyř tematických restaurací.
Na pláž se přichází podchodem pod místní komunikací a je to na ni kolem 100 metrů. Na pláži i ve vodě jsou kameny a kvůli jemnému písku je moře neustále zakalené. I na pláži však najdete sladkovodní bazény s tobogány.
Volný čas se dá trávit s animačním týmem a jeho programy, využitím některého ze sportovních zařízení nebo návštěvou wellness. Pokud upřednostňujete klid, ten tu najdete také. Podél pláže stojí restaurace a obchody/stánky, které slouží hostům ze všech čtyř hotelů Eftalia. Najdete zde i další tobogány a skluzavky s bazény. Součástí je též delfinárium. Tento volnočasový a zábavní areál při pláži je nově postaven.
Nákupní možnosti najdete v blízkém okolí nebo si můžete udělat výlet do okolních letovisek.
Místo je vhodné pro všechy generace, vyhledávají ho rodiny s dětmi, protože je zde stále co dělat. Pouze koupání v moři by mohlo být lepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>