EFTALIA AQUA RESORT

Hotelový resort stojí na klidném místě u vesničky Türkler. S kvalitou ubytování je většina hostů spokojena, podle některých je na 5* hotel moc jednoduchý a nedosahuje této kategorie. Personál přijde části hostů špatně naladěný a stále se mračící, části přátelský a vstřícný.
V názorech na stravování také nejsou hosté jednotní. Někteří si chválí kvalitu, rozmanitost i množství nabízeného jídla a každý den ochutnají něco nového, jiným přijde nabídka jednotvárná a kvalitou průměrná.
Pláž je přístupná podchodem od hotelu a je to na ní asi 100 metrů. Celkově se hostům moc nelíbí, je tu špatný přístup do moře přes kameny, vyskytuje se tu mořská tráva.
Přes den probíhá animační program a večer různá představení. Hlavním lákadlem je v hotelu aquapark s mnoha skluzavkami a atrakcemi pro děti i dospělé. Dále tu najdete klasické sportovní zázemí a wellness.
Středisko Konakli, kde najdete nákupní možnosti a restaurace, leží ve vzdálenosti 4 km a dostat se tam lze místní dopravou.
Pobyt zde je vhodný spíše pro klienty, kteří upřednostňují před mořem pobyt u bazénů, užijí si v aquaparku a vyhovuje jim dovolená ve větším rušnějším resortu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>