EDEN BEACH

Hotel se nachází u pláže u letoviska Zarzis. Ubytování nabízí v pokojích, které jsou podle hostů ve špatném stavu, některé skoro až neobyvatelné. Názory na úklid se různí, převládají kritické. Často se stává, že pokojská odnese staré ručníky a nové nedodá. Klimatizace také často nefunguje a to ani v pokojích, ani v recepci nebo jídelně. Personál je podle hostů často nepříjemný, ale najdou se i milí jedinci.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídku hodnotí klienti jako odpovídající kategorii hotelu, rozmanitost by však uvítali větší.
Pláž leží před hotelem. Vlivem větru a proudů sem převážně v odpoledních hodinách připlouvají haldy mořské trávy. Ta se vyplaví, časem začne zapáchat a uklidí se teprve v průběhu dopoledne druhého dne. O víkendu se neodklízí vůbec. V těchto případech hosté využívají pro vstup do moře pláž sousedního hotelu, která bývá uklizena denně hned ráno. Celkově by pláž podle hostů zasloužila lepší péči. Během dopoledne je moře čisté. Lehátka jsou sice zdarma, ale téměř všechna jsou rozlámaná a mohou být až nebezpečná.
Na hotelu působí animační tým. Hosty nějak nenadchl, večerní vystoupení je vyloženě zklamala, přijdou jim jednoduchá a amatérská. K dispozici je běžné sportovní vybavení.
Cestovat do Zarzisu se vyplatí taxíkem, jsou zde levné. V okolí jsou omezené možnosti nákupů.
Celkově hosté doporučují hotel hodně nenáročným hostům. Podle hostů, kteří jej navštívili opakovaně po předchozí pozitivní zkušenosti, se kvalita a služby značně zhoršily.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>