DUNES

Starší hotelový komplex se nachází přímo u pláže a skládá se ze dvou částí – Dunes a luxusnější Dunes Puerto Cruz, dopravu mezi oběma částmi usnadňuje hotelový shuttle bus. Ubytování nabízí v menších, ale čistých pokojích. Někteří si stěžují na vysokou vlhkost v nich (převážně v obyčejnější části), ale s tím se nedá nic moc dělat. Zaměstnanci hotelu jsou milí a vstřícní.
Nabízená strava hostům chutná, výběr je menší, ale dostatečný. Bohatá je nabídka zákusků, ovoce by mohlo být více. Jídlo v a la carte restauraci si hosté chválí.
Na dlouhou čistou pláž je možné se dostat buď pěšky nebo hotelový shuttle busem. K dispozici je zde dostatek lehátek i slunečníků, ale moře mívá velké vlny a silné spodní proudy, je tudíž nevhodné pro děti.
Animační programy probíhají ve španělštině, ale ničemu to nevadí, jedná se většinou o výuky tance a aktivity, při kterých znalost jazyka není podstatná. V hotelu je i několik obchůdků, do nákupního centra Sambil, kde se dobře nakupuje, se dostanete taxíkem. Kvůli vysoké kriminalitě v zemi se nedoporučuje pobývat mimo hotelový resort po 18. hodině.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>