DUAS TORRES

Hotel tvoří dvě budovy a leží na skalnatém výběžku nad mořem na okraji Funchalu. Ubytování nabízí v jednoduchých pokojích vybavených kuchyňkou. Úklid probíhá každý den a zaměstnanci jsou pozorní.
Ubytovat se můžete bez stravy, se snídaní nebo polopenzí. Snídaně jsou dobré, ale často se opakují. Při večeři je na výběr ze dvou menu a hosté si kvalitu chválí. Do zdejší restaurace přichází mnoho hostů z venku.
Hotel má terasu s bazénem. Nedaleko je veřejné koupaliště Lido, kde se dá koupat jak v bazénech s mořskou vodou, tak v oceánu. Vstup za malý poplatek. Na menší pláže v okolí se dá dojít během půl hodiny.
Zábava se zde neorganizuje, najdete zde tenisové kurty.
V okolí je mnoho obchůdků a restaurací.
Hotel slouží jako vhodné výchozí místo pro výlety a poznávání ostrova. Proto jej ocení především ti, kteří hledají cenově dostupné ubytování a rádi podnikají individuální akce a turistiku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>