DREAMS PALM BEACH PUNTA CANA

Resort se nachází stranou od ostatních v oblasti Punta Cana. Ubytování poskytuje v pěkných prostorných pokojích se vším potřebným vybavením. Pro náročné je možnost za příplatek rezervovat pobyt v části Preferrend. Personál je velmi přátelský.
Strava nabízená v hotelových restauracích hostům chutná, nabídka je pestrá. Využít mohou i restaurací ve spřátelených hotelech Dreams Punta Cana, Dreams La Romana a Now Larimar Punta Cana (nutná rezervace předem).
Hotelová pláž s palmami a bílým pískem přímo před hotelem. Někteří si stěžují na mořskou trávu, kterou se však zaměstnanci snaží průběžně uklízet. K pobřeží také často připlouvají čluny, ze kterých hraje hlasitá hudba. Kvůli vodním sportům je omezený prostor, ve kterém se dá volně plavat.
Bohaté animační programy probíhají po celý den, nabídka sportovního vyžití jet také pestrá. V okolí hotelu najdete několik malých obchůdků.
Velký podíl hostů tvoří Američané a jezdí sem převážně páry všech věkových kategorií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>