DOUBLETREE BY HILTON RESORT HELONA

Hotel leží na odlehlém místě asi 3 km od střediska Kardamena. Architektonicky je vystavěn velmi moderně, skládá se z několika vilek. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři, výhled je spíše z těch v druhém patře. Všechny jsou prostorné, čisté a moderně vybavené. Zaměstnanci se chovají profesionálně a jsou ochotní.
Stravování probíhá v programu polopenze. Mají tu hlavní a a la carte restauraci. Při pěkném počasí se jí většinou venku na terase, ale při větru, případně dešti se ve vnitřních prostorách mohou tvořit fronty kvůli nedostatku míst. Pokrmy jsou chutné a nabídka rozmanitá. Ceny za pití přijdou hostům poměrně vysoké.
Pláž leží před hotelem, je písčitá, dostatečně prostorná s lehátky a slunečníky zdarma, zapůjčení osušek taktéž.
Animační program zde probíhá pouze po troškách. Živěji je spíše u sousedního hotelu. Najdete zde standardní nabídku sportovního vyžití. Večer se konají různá hudební vystoupení. Najdete tu mnoho bazénů, z nichž některé patří ke konkrétním pokojům.
V areálu se nachází několik obchůdků a minimarket se základními potřebami a potravinami. Autobusová zastávka do Kardameny stojí poblíž hotelu, v blízkém okolí jinak nic není.
Místo je vhodné pro strávení klidné dovolené především pro páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>