DOS PLAYAS

Starší hotel leží na pláži nedaleko živého centra starého Cancúnu. Kvalita jednotlivých pokojů je velmi rozdílná – některé jsou lepší, jiné starší, opotřebované, částečně s plísní v koupelnách. Zařízeny jsou jednoduše a účelně, úklid probíhá pravidelně, podle některých však nedostatečně. Bývá problém s ručníky – staré odnesou, ale nové nedodají. Vstřícnost a ochota personálu závisí na jednotlivcích – někteří se snaží a jiní čekají na spropitné a vše jim trvá.
Na kvalitu stravování mají hosté také různý pohled. Někomu chutná a chválí, jiný ji hodnotí jako katastrofu. Spíše než o all inclusive se jedná o plnou penzi s nápoji, svačiny tu moc nejsou a na vodu na pokoji člověk také nemá nárok. Velkým problémem je nedostatečná kapacita restaurace, kde se tvoří fronty a číšníci taktéž nestíhají. Taktéž je tu nedostatek nádobí, skleniček a příborů.
Pláž se světlým pískem leží přímo před hotelem, lehátka a slunečníky zdarma. Jedná se o veřejnou pláž, takže o víkendu sem míří mnoho místních. Nedaleko se také nachází přístaviště výletních lodí.
Velkou výhodou hotelu je jeho poloha blízko živého centra. Hosté tak mají na dosah mnohé restaurace, obchody a možnosti noční zábavy. Autobusová zastávka stojí u hotelu a dostanete se z ní na další zajímavá místa v okolí.
Hotel hosté doporučují méně náročným jedincům, kteří ocení polohu blízko centra a pěknou, i když někdy přeplněnou pláž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>