DORYSSA SEASIDE RESORT

Resort leží asi kilometr od letoviska Pythagorio. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů, které jsou umístěny v zahradě a mají představovat vesničku včetně náměstí. Pokoji v hlavní budově jsou menší a jednodušší, ale plně dostačující. Zaměstnanci se o hosty dobře starají a jsou milí.
Stravování nabízí jako polopenzi. Ta je podle hostů dostatečně pestrá a chutná, ceny nápojů jsou poměrně vysoké. V hlavní sezoně je možné též all inclusive.
Pláž leží před hotelem, částečně je porostlá stromy, které poskytují přirozený stín. Je písčitá, místy se vyskytují oblázky. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Ze sportovních aktivit zde najdete například tenis nebo fitness či minigolf, k relaxaci poslouží wellness centrum. Večer se pořádají různé zábavné programy.
Městečko Pythagorio je vzdáleno 1 km. Zde najdete obchody i restaurace. Resort leží pouze kousek od letiště, tudíž jde slyšet přilétající a odlétající letadla. To se však děje pouze přes den a hosté to považují za zajímavou atrakci.
Místo lze doporučit i náročnějším, jezdí sem převážně páry nad 30 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>