DOM PEDRO BAIA

Starší hotel leží v kopci nad oblázkovo-kamenitou pláží. Ubytování nabízí v standardních pokojích, většina jich je bez balkonu. Není v nich klimatizace ani stropní ventilátor. Personál slušný a milý.
Na stravu panují rozporuplné názory, někdo si chválí rozmanitost, kvalitu i chuť, jiným přijde jednotvárná a nepoživatelná.
Na kamenitou pláž je to 100 metrů (vstup do moře možný též přes molo se žebříky), dále v zálivu je uměle vybudovaná písečná pláž.
V hlavní sezoně probíhají nějaké animační programy, ale pro děti nic. K dispozici je bazén s mořskou vodou, lehátka a osušky jsou k zapůjčení zdarma, slunečníky za poplatek. Vzhledem k blízkosti letiště si někteří lidé stěžují na hluk přistávajících a vzlétajících letadel.
Městečko Machico, u kterého se hotel nachází, bývalo hlavním městem ostrova, nyní je z něj rybářská osada. Menší možnosti nákupů a zábavy, do hlavního města Funchal se lze pohodlně dostat autobusovou dopravou.
Celkově je ubytování vhodné spíše pro turisty, kteří hodlají cestovat po ostrově a pojmout dovolenou aktivněji. Většina ubytovaných zde je starších 40 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>