DOGANAY BEACH CLUB

Hotel leží mezi městy Konakli a Alanya. Skládá se ze dvou budov. Zdejší pokoje jsou prostorné a čisté. Zaměstnanci se stále usmívají a ochotně poradí a pomohou.
Stravování poskytuje v programu ultra all inclusive. Něco k jídlu i pití hosté najdou v podstatě po celých 24 hodin. S kvalitou, rozmanitostí, chutí i prezentací pokrmů jsou hosté spokojeni. Jednou za pobyt mají hosté možnost povečeřet v a la carte restauraci. Připravují zde jak místní speciality, tak mezinárodní kuchyni.
Pláž odděluje od hotelu silnice. Snadnou dostupnost řeší podchod. Pláž pokrývá písek a drobné kamínky. Dále ve vodě se nacházejí větší kameny a kamenná plata, která kloužou a při vlnách je tak pohyb ve vodě obtížný, někdy i nebezpečný. Pro snadnější vstup můžete využít molo. Lehátka, slunečníky a podložky se na pláži nabízejí zdarma.
Během dne připravují animátoři pestrý program, večer se pak konají různá vystoupení. Samozřejmostí je bohaté sportovní vyžití. Na pláži se provozují vodní sporty.
Nákupní možnosti v blízkém okolí nejsou možné. Alanya je vzdálená 7 km. Hotel tam 4x denně vypravuje bezplatný shuttle.
Celkově si dovolenou v tomto hotelu lidé chválí a vracejí se spokojeni. Navštěvují jej všechny generace a každá si najde něco, co jí vyhovuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>