DIZALYA PALM GARDEN

Nově postavený hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov a leží v letovisku Konakli, asi 13 km od Alanye. Pokoje jsou prostorné, čisté, vybavené moderním nábytkem. Personál milý.
V hodnocení stravy převládají pozitivní názory na rozmanitost, množství i kvalitu. Najdou se však i nespokojení klienti, a to převážně na konci sezony, kdy je nabídka menší.
K pláži je to cca 300 metrů. Podle hostů je menší, místy s kameny a špatným přístupem do moře. Ten řeší molo. Voda je zde čistá. Lehátka a slunečníky zdarma. Místo zde najdete téměř vždy, většina hostů využívá spíše bazény v areálu, jeden z nich má skluzavky.
Během dne a večer probíhají animační programy. Děti se zabaví na skluzavkách v bazénu, pro odpočinek je tu wellness, ze sportovních aktivit fitness, sauna, tenis nebo vodní sporty.
Nákupní možnosti najdete v okolí, město Alanya leží ve vzdálenosti 13 km.
Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>