DINAROBIN SPA & GOLF

Resort se nachází v tropické zahradě na jihozápadním pobřeží u hory Le Morne. Ubytování nabízí v prostorných suitách rozmístěných ve vilkách. Ve vybavení najdete vše potřebné, postele jsou pohodlné, všude je čisto. Zaměstnanci jsou velmi milí a vstřícní.
Stravování nabízí formou snídaní nebo polopenze. Kromě bufetové restaurace můžete po předchozí rezervaci večeřet ještě v dalších a la carte restauracích. Navštívit mohou také restaurace sousedního resortu Paradise.
Krásná dlouhá pláž leží před hotelem. Vyskytují se zde korály a vliv na možnost koupání má příliv a odliv, vhodná je obuv do vody. U hotelu Paradise odliv tak znatelný není a hosté ji mohou využívat.
Pořádají se zde hudební večery a je tu možnost hlídání dětí během celého dne. K dispozici je též bohatá nabídka sportovního vyžití jak na zemi, tak na moři. Najdete tu potápěčské centrum a golfové hřiště.
Obchody najdete pouze v resortech. Výlety nabízejí na místě.
Místo je vhodné pro klidnou odpočinkovou dovolenou v exotickém prostředí pro páry i rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>