DIANI REEF

Hotel leží na pláži Diani Beach a obklopuje jej tropická zahrada. Skládá se z několika třípatrových pavilonů. Disponuje prostornými pokoji, na kterých již začíná být patrné jejich stáří, převážně na koupelnách. Vše však funguje a je v dobrém stavu. Zaměstnanci jsou snaživí a milí.
Strava se podává formou bufetů a v nabídce je polopenze. Spektrum pokrmů je široké a vybere si každý. Jídla jsou chutně připravena a kvalitativně také odpovídají evropským nárokům. Nabídka snacků během dne je poměrně drahá.
Pláž s jemným bílým pískem se rozprostírá přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Velký vliv na možnost koupání v moři má příliv a odliv. Při odlivu se moře vzdálí až k okraji korálového útesu, je tam možné k němu dojít pěšky pozorovat podmořský život bez nutnosti namočit se. Pláž je hlídaná, místní obchodníci k lehátkům nesmí. Pokud se ale člověk chce projít po pláži, kontaktu s nimi a tím pádem nabídkám prodeje různých drobností se nevyhne.
Na hotelu působí animační tým, jehož programy probíhají poklidně a nikoho neruší. Večer se konají většinou vystoupení místních obyvatel a předvádějí se masajské a jiné tance. Hotel nabízí též široké spektrum sportovního vyžití nebo wellness prostory. V zahradě volně pobíhají opice.
Nákupy a restaurace jsou možné v blízkém centru, doporučuje se však radši jet taxíkem nebo místními vozítky než jít pěšky kvůli všudypřítomným pouličním prodejcům. Výlety a safari je vhodné rezervovat u místních.
Resort svými službami a kvalitou návštěvníky uspokojuje a doporučují jej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>