DIANA RIMEL

Resort se na první pohled všem líbí, převážně kvůli architektuře. Při bližším zkoumání nadšení trochu opadá. Pokoje jsou sice prostorné, ale podle většiny hostů špinavé, nábytek už má nejlepší za sebou a areál by kompletně potřeboval zrenovovat. Pokud je potřeba něco opravit, zodpovědný personál moc nereaguje. Jinak jsou zaměstnanci milí.
Stravu také hodnotí jako spíše méně kvalitní a chuťově to také žádný zážitek není, ale vždy je tu k dispozici nějaká klasika v podobě těstovin a pizzy. Ale kuchaři se snaží, jídlo je připravováno čerstvé před hosty. Hodně lidí také zmiňuje, že automaty na pití bývají často rozbité. Také čistota v jídelně – stoly, nádobí, příbor – by měla být na lepší úrovni.
Pláž je poměrně velká, ale často se na ní a v moři vyskytují řasy – ty jsou ale denně uklízeny. Na vstupu se nachází několik kamenitých míst, je tedy vhodná obuv do vody.
Animační programy si většina hostů chválí, někomu naopak přijdou animátoři až moc aktivní. Nabídka sportovního vyžití v hotelu je bohatá, nikdo by se neměl nudit. O děti je zde postaráno dobře.
Hotel jako takový nemá téměř žádné nákupní možnosti, ale taxíky jsou zde výhodné a dá se tak dopravit do živějších center.
Celkově je ubytování vhodné spíše pro méně náročné, ale i přes nějaké nedostatky se sem někteří hosté rádi opakovaně vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>