DIAMONDS DREAM OF AFRICA

Malý hotelový resort ve výborném stavu tvoří pouhých 32 pokojů. Ty jsou dostatečně velké a vybavené (včetně ochranné sítě proti hmyzu nad postelemi) a vzorně uklizené, ostatně jako celý resort. Zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Hotelová strava je velmi kvalitní a ovlivněná mezinárodní kuchyní. Menu se neopakují, kuchař vymyslí vždy něco nového. Výběr předkrmů a zákusků formou bufetu a u večeří se střídají menu s tematickými večery formou bufetu. Před večeří nabízejí aperitiv a atmosféru dokresluje hudební doprovod a příjemné osvětlení.
Pláž před hotelem je krásná a čistá, po celý den hlídaná. V hotelu neprobíhá animační program, ale klienti mohou zdarma využít ten u sousedního hotelu Sandies Tropical Village včetně všech sportovních aktivit. V těsné blízkosti také nejsou žádné restaurace a obchody, do centra jsou to 3 kilometry.
Ubytování zde ocení všichni, kdo si chtějí odpočinout a být opečováváni v krásném prostředí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>