DIAMOND

Hotel se nachází na rušné ulici asi 300 metrů od pláže. Disponuje běžnými pokoji, pro prožití dovolené plně dostačujícími. Pokoje jsou čisté, personál většinou milý.
Na stravu mají hosté mnoho kritiky, hotel nabízí polopenzi nebo all inclusive. Téměř všichni se shodují, že all in se nevyplatí, jídlo je chuťově nenadchlo, opakuje se. Lépe a levně se dá najíst v některé z mnoha restaurací v okolí.
Písčitá pláž leží přes ulici a cestou kolem ostatních hotelů ve vzdálenosti cca 300 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Animační programy zde neprobíhají, večer se pořádají hudební vystoupení. Hotel však leží v živém centru, takže možností, kam se jít pobavit, se naskýtá mnoho. Právě díky poloze sem jezdí převážně mládež a lidé, kteří se rozhodnou dovolenou pojmout jako jednu velkou párty. Pro rodiny s dětmi a lidi hledající odpočinek a klid není hotel moc vhodný.
Do místního aquaparku vypravuje hotel autobus zdarma. V případě potřeby je v hotelu k dispozici lékař.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>