DIAMOND LA GEMMA DELL EST

Hotel se nachází u pláže u vesničky Nungwi. Ubytování nabízí v prostorných dobře vybavených pokojích rozmístěných ve vilkách v zahradě. Personál je milý.
Stravování poskytuje jako all inclusive. Jídlo je dobré a kvalitní, výběr pestrý, ale při delším pobytu se opakuje. V areálu je více restaurací a třeba rybí nespadá do all inclusive. Ceny jsou velmi vysoké. Každý pátek se pořádá africký večer.
Pláž s bílým jemným pískem leží před hotelem. Vstup na ni je po několika schůdcích, při přílivu jdete rovnou do moře. Lehátka a slunečníky zdarma. Šnorchlování je možné o kousek dále.
Na hotelu probíhá lehký animační program, především sportovní. Najdete tu fitness, tenisové kurty a další běžné vybavení. Hotel má také relaxační a potápěčské centrum.
V okolí hotelu nenajdete obchody ani restaurace, navíc je pohyb mimo něj značně omezený a i nebezpečný. Vyjet do okolních měst se dá taxíkem.
Hotel je určený primárně pro odpočinkovou dovolenou strávenou u moře. Spokojeni jsou i nejnáročnější zákazníci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>