DESSOLE PYRAMISA SAHL HASHEESH

Rozsáhlý hotelový komplex se nachází přímo na široké písečné pláži. Ubytování nabízí v prostorných čistých pokojích, které jsou zařízeny starším nábytkem. Služby hotelu jsou na vysoké úrovni, stejně jako chování a vstřícnost zaměstnanců.
Hosté mají na výběr z několika restaurací, jídlo v nich je chutné a v dostatečném množství. Také nabídka nápojů je bohatá.
Na rozlehlé pláži jsou k dispozici starší lehátka, vždy se zde dá najít volné místo. Moře průzračné, ideální k plavání, též možnost potápění.
Krátkou procházkou po pobřežní promenádě je k dosažení centrum městečka Sahl Hasheesh, které nabízí další nákupní a zábavní možnosti.
Celkově lze hotel doporučit všem kategoriím včetně rodin s dětmi, pro ty je zde připraveno výborné zázemí včetně dětských bazénů se skluzavkami. Většina návštěvníků přijíždí z rusky mluvících zemí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>