DESPO

Menší hotel se nachází u vesničky Kato Gouves, asi 700 metrů od pláže. Disponuje menšími pokoji se starším vybavením rozmístěnými v několika budovách. Klimatizace za poplatek. Hosté doporučují zajistit si ubytování v novější části, kde jsou pokoje lepší. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování v programu all inclusive. Hosté jsou v podstatě spokojeni, nabídka by mohla být rozmanitější. Najdete tu jak mezinárodní, tak místní kuchyni, kvalita průměrná. I když se jedná o bufety, jídlo na talíř nandavá kuchař.
Na pláž je to asi 700 metrů uličkami a přes silnice. Pláž je malá, místy kamenitá a celkově hosty nenadchla. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Animace zde neprobíhají a celkově se jedná o klidnější hotel.
Do nejbližšího centra je to asi 500 metrů, tam najdete taverny a obchůdky. Do okolních letovisek jezdí veřejná doprava.
Celkově je hotel vhodný pro méně náročné hosty vyhledávající spíše klidnější dovolenou. Někoho mohou rušit letadla, která zde přelétávají poměrně nízko, neboť letiště v Heraklionu se nachází ve vzdálenosti asi 20 km.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>