DELPHIN IMPERIAL

Nový luxusní hotel z roku 2013 leží u pláže cca 20 km od Antalye. Disponuje luxusně vybavenými prostornými pokoji. Zaměstnanci jsou vždy milí a ochotní.
Stravování nabízí jako all inclusive. Hosté jsou s nabídkou velmi spokojeni. Něco k snědku se najde během celých 24 hodin. Kromě hlavní restaurace zde najdete několik tematických a la carte. Jednou během pobytu máte po předchozí rezervaci večeři zdarma v jedné dle vašeho výběru. Kvalita jídla i nápojů je na velmi dobré úrovni.
Pláž s hrubozrnným pískem leží před hotelem. Lehátka a slunečníky hosté využívají zdarma. Dále je tu možnost opalovat se na molu, kde je i bar.
Během den probíhají pestré zábavné a sportovní animační programy. Dále tu najdete aquapark, lunapark, zázemí pro různé sporty, spa centrum. V případě nezájmu o jakoukoliv aktivitu najdete v rozlehlém areálu i klidná místa. Wifi je v celém areálu zdarma, někdy však s horším signálem.
500 metrů stojí malé nákupní centrum. Další možnosti nakupování najdete v Antalyi.
Hotel a jeho služby si zákazníci velmi chválí a odjíždějí spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>