DELPHIN BOTANIK

Rozlehlý areál se nachází nedaleko městečka Okurcalar, cca 30 km od Alanye. Umístěn je v zahradě přímo u soukromé pláže. Disponuje pěknými prostornými pokoji se vším potřebným vybavením. Personál se snaží hostům ve všem vycházet vstříc a ve všech oblastech je pozorný a milý.
Strava se podává v programu all inclusive. Nabídka je velmi rozmanitá a pestrá. Jednou týdně mají hosté možnost povečeřet v některé ze šesti a la carte restaurací.
Pláž leží pře hotelem. Je oblázková, na vstupu místy kamenitá, doporučuje se obuv do vody. Vstup do moře je možný i z mola. Lehátka, slunečníky a podložky mohou hosté využívat zdarma.
V areálu najdete mnoho možností trávení volného času. K dispozici je několik bazénů a malý aquapark. Animátoři mají připravené různé programy. Pestrá je nabídka sportovního vyžití. Pro děti je tu lunapark. Na pláži se provozují vodní sporty. Večer se pořádají představení.
Omezené nákupní možnosti jsou dostupné v okolí, vhodné je však navštívit Alanyi. Hotel vypravuje autobusy do Alanye, Side a Manavgatu.
Celkově si dovolenou v tomto hotelu lidé velmi chválí a jezdí sem opakovaně. Vhodná je zejména pro rodiny s dětmi, které tu najdou dobré zázemí a nenudí se. Rodiny tvoří téměř 90 % návštěvníků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>