DELFINIA

Hotel leží na pláži v letovisku Moraitika. Obklopuje jej pěkná zahrada s banánovníky, pomerančovníky a olivovníky. Disponuje běžnými pokoji s jednoduchým vybavením. Na čistotu mají hosté různé názory. Personál je milý.
Stravování probíhá formou bufetové polopenze. Většinou jídlo hodnotí hosté jako nenadchne a neurazí, každý se však nasytí. Uvítali by více ryb a rozmanitosti.
Písečná pláž s oblázky leží před hotelem. Na vstupu je v moři asi třímetrový pás kamínků, které poté přecházejí v písek. Svažuje se velmi pozvolně. Lehátka za poplatek, slunečníky zdarma. U bazénu je užívání lehátek taktéž zpoplatněno.
Animační programy se pořádají spíše v hlavní sezoně. Ze sportovního vyžití tu najdete třeba fitness nebo tenisové kurty. Na pláži je stanoviště vodních sportů. Večer se většinou pořádají zábavná vystoupení.
Obchody, taverny a další možnosti zábavy najdete již pár metrů od hotelu, autobusovou zastávku pak u vjezdu do hotelu.
Hotel navštěvují především páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>