CYPROTEL FALIRAKI RESORT

Hotelový resort leží nedaleko letoviska Faliraki asi kilometr od pláže. Tvoří jej mnoho budov rozmístěných v rozlehlé zahradě. Pokoje jsou běžně vybavené, některé po rekonstrukci. Pokud obdržíte nejprve starší pokoj, zkuste jej na recepci vyměnit, většinou vyjdou vstříc. Zaměstnanci jsou milí a pozorní.
Stravu poskytuje v programu all inclusive. Nabídka je dostatečně pestrá a chutná.
Pláž leží asi kilometr daleko, pěšky na ni dojdete cca za čtvrt hodiny, některým hostům to v horkém počasí nevyhovuje. Ti mohou využít hotelového svozu. Pláž je písečná, lehátka a slunečníky za poplatek.
Během dne probíhá animační program, večer se konají různá hudební vystoupení. K dispozici je sportovní zařízení jako fitness, tenisové kurty, squash či víceúčelové hřiště. V bazénu najdete i několik skluzavek.
Živé centrum letoviska Faliraki je vzdáleno asi 1 km. To poskytuje pestré možnosti zábavy. Autobusová zastávka nedaleko.
Hotel je vhodný pro všechny generace včetně rodin s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>