CRYSTALS BEACH RESORT

Nový hotelový resort se nachází na pláži na východním pobřeží. Disponuje velkými,dobře vybavenými pokoji s výhledem na moře. Personál je milý a ochotný a udělá vše, oč hosté požádají.
Strava je rozmanitá a chutná, hotel nabízí dostatek ovoce, zeleniny, bylinek, čerstvých ryb a při tematickém večeru mnoho místních specialit a mořských plodů. Celkově převažuje indická a asijská kuchyně. Kuchaři nemají problém připravit jídlo přesně podle požadavků klienta. Velmi chutné jsou také koktejly.
Hotelovou pláž s bílým pískem denně uklízejí a je na ní dostatek pohodlných lehátek. Moře poskytuje dobré podmínky pro šnorchlování a windsurfing.
Pro výlety doporučují hosté domluvit se s taxikářem a sjezdit ostrov s ním, je to cenově podstatně výhodnější než výlety nabízené cestovními kancelářemi a hotelem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>