CRYSTAL SPRINGS

Starší hotel se nachází v pěkné zahradě v malé zátoce mezi letovisky Protaras a Paralimni. Disponuje klasickými pokoji s běžným vybavením, koupelny v některých by potřebovaly zrekonstruovat. V celém areálu je vzorně čisto, zaměstnanci odklízejí odpadky několikrát denně a jsou přátelští a vstřícní.
Stravování probíhá formou bufetu, výběr je dobrý a kvalita také. Někdy se pořádají tematické večery.
Pláž je malá a vyskytují se na ní kameny. Výhodnější a příjemnější je ležet v zahradě, kde jsou lehátka a slunečníky na rozdíl od pláže (2,50 €/kus) zdarma a do moře je to jen pár schůdků. Voda je průzračně čistá.
Animační program probíhající v hotelu je milý a nikoho neruší. Hotel má také potápěčské centrum, které každého dobře připraví.
Jelikož je hotel postaven mimo rušné centrum, je vhodný spíše pro klidnější dovolenou. Autobusová zastávka se nachází před ním a autobusy do obou směrů jezdí každých 20 minut. Několik obchodů a restaurací je však i poblíž hotelu podél promenády.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>