CROWNE PLAZA SAHARA OASIS & SAND PORT GHALIB

Resort se skládá ze dvou částí – Sahara Oasis a Sahara Sand, které se nacházejí blíže k moři. Liší se pouze architekturou pokojů – hosté mohou využít všech služeb areálu bez rozdílu. Ubytování nabízí v prostorných pokojích, čistota je samozřejmostí. Personál je snaživý a ochotný.
Restaurace ve které se probíhá stravování by mohla dle hostů být čistější a větší, při plné obsazenosti se tvoří fronty. Jídlo jako takové je hodnoceno spíše kladně – někdy se povede připravit lépe, někdy hůře. Hotel se snaží nabídku obměňovat pomocí tematických večerů.
V moři se nachází množství korálů, je vhodné pro šnorchlování a potápění.
K dispozici je bazén se slanou vodou. Koho omrzí klasická zábava nabízená hotelem, může si udělat procházku podél pobřeží a dostat se tak do nedalekého přístavu Port Ghalib. Zde najde množství obchůdků, kaváren a možnosti večerní zábavy. Dovolenou zde lze doporučit všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>