CRIOULA

Resort se nachází na pláži nedaleko městečka Santa Maria a je umístěn v pěkné zahradě. Zde některým hostům vadí, že zahrada je zalévána podle nich páchnoucí vodou/močuvkou. Hosty ubytovává v prostorných čistých pokojích. Zaměstnanci jsou ochotní a milí.
Strava all inclusive se podává formou bufetu a s kvalitou a rozmanitostí jsou hosté spokojeni. Zaráží je pouze fakt, že pokud chcete posnídat vejce, musíte je zaplatit zvlášť. Balená voda je na barech za poplatek.
Krásná prostorná pláž s jemným pískem leží před hotelem, lehátka a slunečníky za poplatek. Voda v oceánu je čistá a teplá. Téměř neustále vane vítr, který může některým lidem vadit.
Během dne a večer probíhají různé animační programy nebo zábavná vystoupení. Hostům je k dispozici nabídka sportovních zařízení nebo menší wellness centrum. Na pláži možnost surfování.
Do města Santa Maria s obchody a možnostmi zábavy se dá dojít během čtvrt hodiny. Pokud plánujete nějaký výlet, je vhodné rezervovat si jej zde u místních prodejců.
Hotel navštěvují všechny věkové kategorie a s dovolenou zde jsou spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>