CORONADO

Hotel je umístěný v piniovém háji nedaleko malé písčito-oblázkové pláže na klidném místě. Ubytování nabízí v pokojích běžné velikosti vybavených nábytkem, který je již staršího data. Všechny pokoje mají výhled na moře. Personál je milý, akorát na recepci připadají pracovnice lidem poněkud rezervovanější.
S nabídkou stravy jsou hosté spokojeni, něco se povede více, něco méně, ale vždy si všichni vyberou a dobře se nají.
Na malou pláž vede z hotelu cesta, je v zálivu a při šnorchlování se tu dá pozorovat podmořský život. V areálu je nově postavený bazén, kam mají přístup pouze lidé starší 16 let.
Hotel je velmi klidný, neprobíhají zde animační programy a sportovní nabídka je také omezená. Doporučuje se půjčit si kolo a navštívit třeba propast Sa Calobra, ve které se dá zaplavat nebo jeskyně Artá. Pro rodiny s dětmi je nevhodný, stejně jako pro tělesně postižené občany. Na své si zde naopak přijdou páry a ti, co touží převážně po klidu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>