CORNELIA DELUXE RESORT

Pěkný luxusní hotel se nachází na pláži v oblasti Belek. Disponuje prostornými, moderně vybavenými a čistými pokoji. Personál je vstřícný a přátelský.
Stravu si hosté chválí, každý druhý den se koná tematický večer. V prostorách restaurace je čisto, pro malé děti je tu i možnost výběru z přesnídávek ve skleničkách. Tematické restaurace jsou za příplatek 10 €, jídlo v nich chutné. Nápoje taktéž dobré kvality.
Pláž tvoří jemný písek, je prostorná a najde se na ní dostatek lehátek a slunečníků, stejně jako u bazénu. Osušky si lze měnit neomezeně.
Animační program probíhá po celý den a večer se konají různá představení jak od místních, tak hostujících souborů. Program má dobrou úroveň. Někomu může vadit celodenní hluk při těchto programech. Jeden z bazénů je vyhřívaný a jeden se skluzavkami pro děti i dospělé.
V okolí hotelu není moc k vidění, do Beleku se dostanete dolmuši nebo taxi.
Celkově hodnotí hosté hotel dobře, národnostní složení je pestré a mnozí se sem rádi vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>