CORALI

Hotel leží osamoceně na klidném místě nedaleko letoviska Tigaki. Ubytování nabízí v běžně vybavených čistých pokojích rozmístěných v bungalovech. Zaměstnanci se chovají mile.
Strava se podává v programu all inclusive nebo polopenze. Nabídka by podle některých hostů mohla být pestřejší, přijde jim, že se po několika dnech opakuje a uvítali by více ovoce. Jiní jsou s rozmanitostí spokojeni a každý den jedli něco nového. Najdete tu jak mezinárodní kuchyni, tak místní speciality.
Nejbližší pláž je vzdálena cca 400 metrů. Ta je písčitá, úzká, přírodní, bez lehátek a další vybavenosti. V některých obdobích tu bývá naplavená mořská tráva. Krásná prostorná písečná pláž v letovisku Tigaki je o kilometr dále, udržují ji v čistotě a najdete zde veškeré vybavení.
Probíhají zde animační programy a hosté mají možnost si zasportovat. Večerní zábava se spíše nekoná, nepravidelně se pořádá řecký večer nebo diskotéka. Funguje zde půjčovna kol, která se mohou hodit pro cestu na vzdálenější pláž.
Hotel leží na klidném místě v přírodě, do centra Tigaki je to asi 2 km. Poblíž je obchod se základními potřebami, další možnosti nakupování až v Tigaki.
Místo je vhodné pro lidi, kteří vyhledávají klidnější dovolenou. Za noční zábavou se musí do Tigaki nebo Kósu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>