CORAL STRAND

Hotel leží na ostrově Mahé na pláži Beau Vallon. Disponuje pokoji s částečně starším a opotřebovaným vybavením, ale všichni se snaží udržovat jej v čistotě a co nejlepším stavu. Personál je milý a ochotný.
Stravování nabízí jako polopenzi formou bufetu. Konají se tematické večeře. Strava hostům chutná a každý si vybere. Z polootevřené restaurace je pěkný výhled na moře.
Před hotelem leží jedna z nejhezčích pláží ostrova. Je vhodná ke koupání, protože se ve krátké vzdálenosti od břehu již dá dobře plavat a pro potápění a šnorchlování, neboť se v blízkosti nachází útes. Lehátka na pláži jsou zdarma, stín poskytují stromy.
Klasická organizovaná zábava zde neprobíhá, na pláži můžete provozovat vodní sporty nebo zajít do potápěčského centra. Večer se většinou koná nějaké hudební vystoupení.
V okolí najdete různé restaurace, obchody, ale třeba i lékárnu.
Ubytování je vhodné pro ty, co nehledají úplný luxus, ale chtějí strávit dovolenou v příjemném prostředí a ocení dobré podmínky pro šnorchlování a potápění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>