CORAL HILLS RESORT

Nově postavený resort leží na pláži na klidném místě asi 27 kilometrů od městečka El Quseir. Hostům celkově připadá, že provoz je prozatím nezvládnutý. Pokoje jsou zařízené novým nábytkem, ale čistota a hygiena v celém areálu má nedostatky. Personál je částečně zmatený a nekompetentní.
Stravu poměrně kritizují, nabídka se neustále opakuje, jídlo je špatně připravené, většinou vlažné nebo studené.
Pláž je tvořena korálem, lehátek nedostatek. Vstup do moře hodně špatný a prudký, obuv do vody v podstatě nutností i na pohyb po pláži. Může se využít i molo u sousedního hotelu Dreams Beach, na recepci ráno obdržíte lístek, který vás k tomu opravňuje po celý den. Zajímavé a pěkné je tu šnorchlování a potápění. Často zde však bývá silný vítr a vlny a vstup do moře je tím pádem nebezpečný.
O zábavě se hosté nevyjadřují, zmiňují však, že bazény se téměř nečistí, plavou v nich různé odpadky a mrtvý hmyz. V okolí žádná možnost nákupů a zábavy.
Celkově se hotel zatím zdá nedokončený, ale má potenciál a časem by mohl být kvalitní. Zatím je vhodný spíše pro nenáročné zákazníky vyhledávající především pestrý podmořský život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>