CORAL COSTA CARIBE

Starší resort se nachází na pláži u městečka Juan Dolio. Pokoje má umístěny v hlavní budově nebo přilehlých vilkách. Jejich vybavení už něco pamatuje, podle hostů dochází k výpadkům proudu nebo ve večerních hodinách kvůli velkému náporu přestává téct voda. Stáří pokoje je vidět třeba také na poničených flekatých stěnách, s úklidem to prý také nepřehánějí. Personál je z části milý více a z části méně.
Stravu hodnotí hosté velmi rozdílně – někomu plně vyhovuje a chutná, jiným nechutná a kvalitativně by podle nich mohla být na lepší úrovni.
Pláž s dostatkem lehátek leží přímo před hotelem, stín poskytují palmy. V moři se nacházejí menší korály, šnorchlování však moc zajímavé není.
Hosté mají možnost účastnit se zábavných programů animačního týmu nebo využít nějaké nabídky sportovního vyžití. Nedaleko hotelu najdete též golfové hřiště.
Hlavním bodem kritiky tohoto hotelu je úroveň ubytování, se zbytkem je většina hostů spokojena. Doporučují ho méně náročným klientům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>