CLUB SALIMA

Klubový hotel se nachází u pláže v hezké zahradě v letovisku Beldibi, 13 km od centra Kemeru. Ubytování nabízí v jednoduše vybavených pokojích. V některých může být vyšší vlhkost vzduchu. Většina personálu je ochotná a milá.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Výběr je poměrně pestrý, i když podle některých by mohl být rozmanitější. Hosté si chválí široký výběr salátů a čerstvou pomerančovou šťávu k snídani.
Pláž leží před hotelem. Má prudší vstup a vyskytují se na něm kameny, takže chůze je obtížná, doporučuje se obuv do vody. Lehátka a slunečníky se mohou využívat zdarma, jsou však velmi těsně na sobě, člověk tak nemá žádné soukromí.
V hotelu probíhají animační programy i zábavné večery. S úrovní je většina hostů velmi spokojena a dobře se baví, jiným přijdou programy orientované na ruské klienty. Najdete tu běžnou nabídku sportovních aktivit a turecké lázně.
Nákupní možnosti najdete 100 metrů od hotelu, autobusovou zastávku u něj.
S pobytem jsou hosté spokojeni, jezdí sem především rodiny s dětmi a páry středního věku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>