CLUB RESORT ATLANTIS

Hotel leží u pláže v rozlehlé zahradě. Ubytování nabízí ve standardně vybavených pokojích. Personál je podle většiny velmi milý, podle jiných neochotný.
Stravování nabízí jako all inclusive. S výběrem a kvalitou jídla jsou hosté spokojeni. Vadí jim však atmosféra a velký počet lidí v restauraci. Někdy se musí déle hledat volný stůl, nádobí, příbory… u venkovního posezení se mezi stoly často pohybují kočky, což je některým nepříjemné.
Písečná pláž leží před hotelem, lehátka a slunečníky jsou zdarma, osušky a podložky za poplatek. Lehátka bývají brzy rezervovaná.
Během dne probíhají animační programy pro děti i pro dospělé. Najdete tu fitness, tenisové kurty a turecké lázně. Na pláži se provozují vodní sporty. O děti je tu dobře postaráno.
V nejbližším okolí téměř nic není, nákupní možnosti najdete v 1,5 km vzdáleném městečku Sigacuk. Tam se jednou týdně pořádají trhy.
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a pro páry mladší a střední věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>