CLUB MIRADOR

Hotel se nachází v letovisku Konakli přímo u moře. Ubytování poskytuje v běžně vybavených, zrekonstruovaných pokojích, které jsou rozmístěny v hlavní a vedlejší budově. Personál je milý a snaží se hostům vyhovět.
Stravování probíhá v programu all inclusive. Nabídka je chutná a dostatečně pestrá, hosté s ní jsou spokojeni.
Pláž leží před hotelem. Hosté ji hodnotí jako ne moc hezkou, převážně kvůli špatnému vstupu do vody. Je tu mnoho kamenů, i ostřejších, doporučují zvýšenou opatrnost. Vstup do moře je možný i z mola, žebřík k tomu určený je podle nich ale zrezivělý. O něco dále se však dají najít i úseky pláže s pohodlnější vstupy do moře. Lehátka a slunečníky zde najdete zdarma. Pláž je však malá, a tím pádem v sezoně poměrně plná.
Volný čas se dá v areálu trávit běžnými způsoby – animace, sport, wellness. Součástí jednoho z bazénů jsou skluzavky pro děti i dospělé.
Nákupní možnosti najdete jak v blízkém okolí, tak v okolních městech Konakli nebo Alanya. Spojení je možné místními dolmuši.
Celkově jsou s dovolenou strávenou v tomto hotelu hosté spokojeni a nemají téměř žádné výtky. Jediným zklamáním je horší pláž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>