CLUB HOTEL OMAR KHAYAM

Starší hotelový resort leží u pláže v oblasti Hammamet. Skládá se z více dvoupatrových budov. Disponuje prostornými čistými pokoji se standardním vybavením. Personál je milý.
V oblasti stravy jsou někteří hosté velmi spokojeni, jiní zase velmi nespokojeni. Stížnosti se týkají malého a neobměňovaného sortimentu, příležitostného nedostatku nádobí, někdy i čistoty na jídelně.
Pláž hodnotí všichni pozitivně, je prostorná, písčitá, čistá, s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky zdarma, velká část z nich je poškozená. Podložky za poplatek, podle hostů jich je nedostatek a navíc jsou špinavé a opotřebované.
Během dne probíhá animační program. Dětský klub tu provozují i v češtině. Najdete tu běžné sportovní zázemí, v bazénu jsou tobogány a skluzavky. Večer se konají různá vystoupení.
Poblíž najdete obchody i restaurace. Nedaleko hotelu stojí autobusová a vlaková zastávka, ze kterých se dostanete do center okolních letovisek. Výhodná je též doprava taxíky.
Hotel je vhodný převážně pro rodiny s dětmi, jezdí sem všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>